Postęp budowy 06.2020

Na terenie inwestycji rozpoczęliśmy kolejny etap prac. Przygotowujemy teren zewnętrzny; ciągi komunikacyjne, krawężniki, naziemne miejsca postojowe. W budynkach trwają prace wykończeniowe. Odbiory coraz bliżej.

 

 

Poszukujesz nowoczesnego, funkcjonalnego i komfortowego mieszkania na sprzedaż w Łodzi, jednak z dala od zgiełku typowego dla miasta? Odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby jest osiedle Finansowa 100. Doskonała lokalizacja, zielone otoczenie, kameralna zabudowa i renomowany deweloper z wieloletnim doświadczeniem, to tylko wybrane atuty tej inwestycji.

Projektując osiedle Finansowa 100 zadbaliśmy o to, aby stworzyć wyjątkową przestrzeń do życia dla ludzi w różnym wieku. W ten sposób przygotowaliśmy bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Łodzi, w której niemal każdy odnajdzie propozycję idealną dla siebie. W tej zielonej dzielnicy Łodzi doskonale poczują się zarówno single, młode pary, rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze. To właśnie z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych lokatorów w dwóch budynkach rozplanowaliśmy mieszkania 2, 3, 4, 5 i 6-pokojowych, o metrażu od 35 m2 do 130 m2.

Madey Development to pewnym partner biznesowy i deweloper z wieloletnim doświadczeniem. Wiedza i umiejętności zdobywane przez długie lata przy realizacji licznych inwestycji budowlanych zaowocowały powstaniem nowego projektu w Łodzi. Finansowa 100 to przede wszystkim nowoczesne osiedle tworzone przez dwa budynki w niskiej zabudowie, które idealnie korespondują z sąsiadującymi domami jednorodzinnymi. Dostępne w ofercie dewelopera mieszkania na sprzedaż w Łodzi w dzielnicy Górna, to ciekawa propozycja zarówno dla singli, młodych par, jak i rodzin z dziećmi.

Inwestycja znajdująca się w centralnej części dzielnicy Górna to połączenie uroków terenów podmiejskich i udogodnień typowych dla dużego miasta. Mieszkańcy osiedla Finansowa 100 zyskują doskonałą przestrzeń do życia, gdzie bliskość terenów zielonych staje się swoistego rodzaju strefą relaksu dostępną każdego dnia. Dzięki przestronnym balkonom i tarasom, a także dużym przeszkleniom okiennym mieszkania „otwierają się” na tereny zielone, które otaczają osiedle.

Mieszkania na sprzedaż w Łodzi (dzielnica Górna) oferowane przez Madey Development to przede wszystkim mocno urozmaicona oferta lokali 2, 3, 4, 5 i 6-pokojowych, o metrażu od 35 m2 do 130 m2. Oba budynki zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz starszych, a także rodzin z małymi dziećmi. Windy prowadzące do podziemnego parkingu ułatwiają swobodne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami, a przemyślane projekty architektoniczne nadają całej inwestycji funkcjonalny i prestiżowy charakter.

Osiedle Finansowa 100 stanowi odpowiedź na wyjątkowe potrzeby klientów Madey Development. Z tego powodu mieszkania na sprzedaż w Łodzi, w dzielnicy Górna to przede wszystkim przestronne i komfortowe lokale o funkcjonalnym rozkładzie. Niezależnie od tego, czy jest to przytulna kawalerka czy też rodzinny apartament, każdy może odnaleźć tutaj swoje miejsce. Dodatkowo deweloper zapewnia możliwość ciekawej aranżacji wnętrz z aneksami kuchennymi.

Wybierając mieszkania na sprzedaż w Łodzi (Górna) na Finansowej 100 zyskujesz przyjazne miejsce do życia, z dala od miejskiego zgiełku, w bliskim sąsiedztwie wielu sklepów, szkoły podstawowej i przedszkola, z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej i Trasy Górnej. Dużym atutem są tereny zielone, które stanowią idealne miejsce rekreacji dla całej rodziny.


Podziel się tym wpisem